Kokybiškų prekių pirktu internetu grąžinimas

Įsigytas kokybiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų. Grąžinama prekė turėtų būti nenaudota, pilnos komplektacijos, nepraradusi prekinės išvaizdos ar kitaip nesugadinta, su tvarkinga originalia pakuote. Pristatant  prekes reikia pateikti prekės įsigyjimo dokumentą ar jo kopiją.
Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Grąžinimas atliekamas per 14 dienų.

Grąžinimo formą galite rasti savo paskyroje ! Jos pildyti nebūtina.

Gražinant prekes, jas privaloma pristatyti Omniva paštomatu adresu: Kaunas PM Urmas, telefono numeris: 860168994 . Būtina iš anksto informuoti el. laišku info@liliboutique.lt

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Gavus nekokybišką prekę galite apie tai pranešti mums elektroniniu paštu info@liliboutique.lt arba telefonu 860168994. Nekokybiškos prekės priklausomai nuo gedimo pobūdžio gali būti: tvarkomos, keičiamos naujomis, keičiamos analogiškomis, atitinkamai sumažinama prekių kaina arba grąžinami sumokėti pinigai.

Nekokybiškas prekes pristatykite:  Omniva paštomatu adresu: Kaunas PM Urmas, telefono numeris: 860168994 . Pristatant nekokybiškas prekes reikia pateikti prekės įsigyjimo dokumentą ar jo kopiją.

Garantiniui aptarnavimui pristaytų prekių gedimus bus siekiama ištaisyti kuo greičiau, bet ne ilgiau nei per 21 dieną. 

  Prašymus ar skundus dėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje – http://ec.europa.eu/odr/.

Prekių grąžinimo adresas: 
Omniva paštomatu adresu: Kaunas PM Urmas,
telefono numeris: 860168994