Cereria Molla Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - baltas jazminas, citrinų žievelės, laimas, mandarinai, bazilikas.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - sandalmedis, bergamotė, citrina.Tinka vyrams ir moterims.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - citrusiniai vaisiai, ambra, muskusas, sandalmedis.Tinka vyrams ir moterims.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniškas gaminys. CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Velvet wood – levandos,...

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Išparduota

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - avietės, tamiosioji vanilė, avietės žiedai.

  26,00 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - sandalmedis, kedras, jazminas, pačiulis, rožė, oud.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų