Purškiami kvapai Yra 8 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
 • 19,00 € Yra sandėlyje

  Kvapusis skalbiniams ir audiniams skirtas vanduo dėl naujoviškos sudėties, kurioje visiškai nėra alkoholio ir dujų, puikia tinka bet kokiems audiniams, įskaitant ir tokius vertingus audinius kaip šilkas ir kašmyras. Švelnus ir paprastai naudojamas produktas atšviežina drabužius, sofas, užuolaidas, kilimus, gobelenus ir net automobilio vidų.

  19,00 €
  Yra sandėlyje
 • 23,00 € Yra sandėlyje

  Paparčių kvapas. Žydintys levandų laukai Provanse, aromatingą muskusą atgaivinanti rasa... „Levandų ir ramunėlių“ kvapas primena atostogas vasaros pabaigoje, o dar gyvi prisiminimai grąžina į laukines pievas. Kvapų natos: levanda, ramunėlė, vanilė.

  23,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - baltas jazminas, citrinų žievelės, laimas, mandarinai, bazilikas.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - sandalmedis, bergamotė, citrina.Tinka vyrams ir moterims.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - citrusiniai vaisiai, ambra, muskusas, sandalmedis.Tinka vyrams ir moterims.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniškas gaminys. CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Velvet wood – levandos,...

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • 26,00 € Išparduota

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą.  Pagrindinės kvapų natos - avietės, tamiosioji vanilė, avietės žiedai.

  26,00 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 26,00 € Yra sandėlyje

  CERERIA MOLLA 1899 purškiklis, kurį galite naudoti kvėpinti patalpoms, automobiliui arba kaip kūno dulksną. Kvapų natos - sandalmedis, kedras, jazminas, pačiulis, rožė, oud.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų